KONST / Litografier / Färglitografi 12113112
nr 1211 3112
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, "Vart tog dom vägen?". Signerad, daterad 2002, numrerad 82/150. Motivet: 47x59 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:10:27
15/10 08:23:22
22 okt
Jockum Nordström
Läs mer om Jockum Nordström